Котор Варош 2021 : "У Спортеку и Сим технику се игра најбољи фудбал"

Јуче је утакмицама у категорији ,,предзећа“ почео 53. традиционални турнир у малом фудбалу ,,Котор Варош 2021″. Осам екипа смјештених у двије групе по четири одиграле су укупно дванаест утакмица. У групи А прво мјесто је заузела екипа ,,Спортек 1″, а другопласирана је завршила екипа ,,Дермал“. ,,Сим техник 1″ је био убједљив у групи Б , а друго мјесто у групи заузела је екипа ,,Општина Котор Варош“.

Резултати утакмица (предузећа):

  1. 17:00 – 17:25 ТО СПОРТЕК 1 – СИМ ТЕХНИК – 6:0
  2. 17:25 – 17:50 ТО СПОРТЕК 2 – ДЕРМАЛ – 0:0 (2:3)
  3. 17:50 – 18:15 ОПШТИНА КОТОР ВАРОШ – СИМ ТЕХНИК 1 – 2:2 (3:4)
  4. 18:15 – 18:40 ГРУПАЦИЈА ФАГУС – ШГ ВРБАЊА – 3:2
  5. 18:40 – 19:05 СИМ ТЕХНИК 2 – ДЕРМАЛ – 0:4
  6. 19:05 – 19:30 ТО СПОРТЕК 1 – ТО СПОРТЕК 2 – 2:1
  7. 19:30 – 19:55 ШГ ВРБАЊА – СИМ ТЕХНИК 1 – 0:3
  8. 19:55 – 20:20 ОПШТИНА КОТОР ВАРОШ – ГРУПАЦИЈА ФАГУС – 3:0
  9. 20:20 – 20:45 ТО СПОРТЕК 2 – СИМ ТЕХНИК 2 – 3:0
  10. 20:45 – 21:10 ДЕРМАЛ – ТО СПОРТЕК 1 – 0:0
  11. 21:10 – 21:35 ГРУПАЦИЈА ФАГУС – СИМ ТЕХНИК 1 – 3:7
  12. 21:35 – 22:00 ШГ ВРБАЊА – ОПШТИНА КОТОР ВАРОШ – 4:4

Синоћ је такође обављен жријеб за сениорску (4+1) категорију у којиј се пријавило рекордних 27 екипа, а које су смјештене у 8 група из којих ће по двије првопласиране наставити даље такмичење.

Састав група:

Група А : (Макини другари, Нуки Казино, Мото Масловаре, Кнежево)

Група Б : (Ас Праона, Макскомерц, СП Кеђо)

Група Ц : (Пријатељи, Аура осигурање, Ас Бјелошевић, Тиамо Ободник)

Група Д : (СУ Дринић, ППВ Дејо, КВ Астра)

Група Е : (Пекара Обеликс, АС Нара, СП Интерстил)

Група Ф : (Наша кафаница, Кафе бар Фама ест, Кафе бар Треф Забрђе)

Група Г : (Вујиновић комерц, Инструктор Купрешак, Другари, Масловаре)

Група Х : (Дворац Бејић, Црни врх, Кафе бар Ара Врбањци)

Распоред утакмица за понедељак (,,Г“ и ,,Д“)

  1. 18:00 – СУ Дринић – Кафе бар Астра
  2. 18:30 – Инструктор Купрешак – Другари
  3. 19:00 – СУ Дринић – ППВ Дејо
  4. 19:30 – Вујиновић комерц Забрђе – Другари
  5. 20:00 – Инструктор Купрешак – Масловаре
  6. 20:30 – ППВ Дејо – Кафе бар Астра
  7. 21:00 – Инструктор Купрешак – Вујиновић комерц Забрђе
  8. 21:30 – Масловаре – Вујиновић комерц Забрђе
  9. 22:00 – Другари – Масловаре

Организатор турнира је ЈУ ,,Центар за културу спорт и информисање“, а генерални покровитељ Општина Котор Варош. Златни спонзори турнира су ,,Квимпекс“ и ,,Јата“. Турнир су такође подржали и многи други привредни субјекти.