Prijedor : Fudbaleri Mladosti pobijedili rezultatom 5:1

PRIJEDOR, 03. NOVEMBRA – Fudbaleri Mladosti su danas u 13. kolu Regionalne lige Republike Srpske, grupa – Zapad ubjedljivo, rezultatom 5:1, u Prijedoru savladali domaći FSA.

FSA je u 19. minutu preko Rudaka prvi došao do vođstva, i niko nije mogao ni pretpostaviti da će Mladostaši tako furiozno uzvratiti.

Jurić je već u narednom napadu donio izjednačenje, da bi Mušanović u 38. minutu potpuno preokrenuo rezultat, a tačku na odlično prvo poluvrijeme stavio je svojim golom u 45. minutu Hadžiselimović za 1:3.

U drugom poluvremenu Mladost je rutinski odradila posao, i golovima Stupara u 80, i Jurića u 84. minutu potvrdila odličnu partiju na gostovanju u Prijedoru, i ubjedljiv trijumf od 5:1.

Poslije 13. kola Mladost zazuzima šestu poziciju sa 21 osvojenim bodom i utakmicom manje.