FK "Progres" dočekuje proljeće na prvom mjestu

Fudbaleri Progresa iz Kneževa, juče su na domaćem terenu pobijedili ekipu Lauša rezultatom 4:2. U zanimljivoj utakmici odigranoj u Kotor Varošu Progres je upisao nova tri boda. Domaći su se pokazali kao bolji rivali i na kraju zasluženo slavili.

Utakmica je bila jakog intenziteta, viđeno je 6 golova, dva penala, crveni karton, prava poslastica za kraj polusezone.

Poveli su domaći već u 10. minuti golom Miljana Budića, nedugo zatim u 25. minuti Nikola Đukarić je duplirao prednost. Sa ovim rezultatom, 2:0, otišlo se na odmor.Igrala se 58. minuta kada je Đukarić drugim pogotkom povisio na 3:0. Par trenutaka kasnije Progres ostaje sa igračem manje pošto je kapiten Obrad Stojanović zaradio crveni karton.

U 64. Miljković iz penala smanjuje na 3:1, da bi u 68. Dragan Verić donio nedostižanu prednost, 4:1. Do kraja meča Lauš je uspio samo da smanji na 4:2 golom Galića.

FK "Progres" dočekuje proljeće na prvom mjestu, a da li će tako biti na kraju sezone ostaje da vidimo.

Dopisnik: Goran Filipović / Knezevo na dlanu