Pobjeda Zvezde i poraz Partizana u 11. kolu Super lige Srbije

Fudbaleri Crvene Zvezde savladali su Napredak u Kreševcu rezultatom 1-0. Gol za gostujući sastav postigao je Marko Marin golom u 95. minutu (peti minut sudijske nadoknade). Tako je aktuelni šampion Srbije zadržao prvo mjesto na tabeli i povećao bodovnu prednost u odnosu na“vječitog” rivala. U istom kolu, fudbaleri Partizana poraženi su od Voždovca na domaćem terenu rezultatom 2-1. Golove za gostujuči tim postigli su Nikolić u 27. minutu i Dević 96. minutu (šestom minutu sudijske nadoknade), a gol za domaći sastav postigao je Pavlović 91. minutu. Na tabeli poslije 11. kola vodi Crvene Zvezda sa četiri boda prednosti u odnosu na Partizan (uz obostranu utakmicu manje u odnosu na ostale timove).

Trenutno drugoplasirana je ekipa Vojvodine, a trećoplasirani je Čukarički. Najbolji strijelci u prvih 11. kola su Bojan Matić iz Vojvodine i Stefan Mihajlović iz niškog Radničkog sa po 7 postignutih pogodaka. Rezultati ostalih utakmica 11. кola su: Vojvodina - Spartak 2:0 (2:0), Čukarički – Javor 2:0 (1:0), Mačva - Radnički Niš 0:1 (0:0), Rad - Proleter 1:1 (0:1), Radnik - TSC 1:0 (0:0), Inđija - Mladost 0:2 (0:1).