FK "Mladost" odigrao neriješeno na Laušu

Fudbaleri Mladosti iz Kotor Varoša odigrali su danas neriješeno 2:2 na gostovanju Laušu u 21. kolu Regionalne lige RS.

Izabranike Branka Ponorca dijelilo je pet minuta od trijumfa protiv drugoplasirane ekipe na regionalnom zapadu. Mladost je povela u 28. minutu golom Aleksandra Tepića koji je otvorio goleadu u drugom dijelu prvog poluvremena. Samo tri minuta kasnije domaći stižu do izjednačenja, ali je novu prednost Kotorvarošanima donio Benjamin Radivojević u 34. minutu.

Domaći su u drugom poluvremenu pokušavali da stignu do preokreta, ali sve što su uspjeli jeste da spasu bod u 85.mminutu.

Mladost se u posljednja dva kola sa dva remija vratila iz Banjaluke nakon što su u prošlom odigrali neriješeno protiv BSK-a. Kotorvarošani na svom kontu sada imaju 21 bod i napravili su još jedan korak opstanku u ligi.

Današnji rezultat Mladosti dobija na značaju jer u timu nije bilo nekoliko standardnih prvotimaca, ali su se u ekipu vratili Danijel i Dejan Trifković. Ponorac u ovom meču nije mogao da računa na Miloša Tepića, Radoslava Drljaču, Voju Maletića i Romarija Hadžiselimovića, koji je u prošlom kolu zaradio crveni karton.